• Свеж
Чуда нација момчиња панталони за пижами, 2-пакувања, големини 4- & хаски

Чуда нација момчиња панталони за пижами, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 207.68
Стока
Достапно е за нарачката

Шарените, сите обрасци и графики носат возбудлив изглед на овие момчиња пантолони за спиење. Затоа има две! Двојно на панталоните за спиење на вашето момче со оваа пријатна дво-пакет од Wonder Nation. Исклучиво на и. Вклучува 2 пара панталони за пижами. Повлечен стил. Еластична половината. Сите обрасци и графики. Отпорен на пламен. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Дво-пакувања на момчињата PJ панталони од Wonder Nation.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата