• Свеж
Бела керамика 10,5 20 нелеплива обложена решетка

Бела керамика 10,5 20 нелеплива обложена решетка

DEN 2177.44
Стока
Достапно е за нарачката

Бела керамичка нелеплива решетка 10,5 "x 20 " има уникатна обвивка што е без BPA, без PTFE и без PFOA за поздрави препарати за оброк. Оваа обвивка без гребење е пет пати потрајно и готви до 20 проценти побрзо од стандардните опции. Нелеплива електрична решетка е идеална за готвење семеен појадок, а исто така можете да ја користите за да направите омилени мезе, кнедли, ракчиња, па дури и зеленчуци. Сондата може лесно да се отстрани, а решетката може да се користи за да се сервира храната. Карактеристиката на лесно ослободување на својствата на керамичката облога на нелептата на Бела Нелестал, дозволува да не се готви врева, а чистењето е само брзо избришете го. Површината за готвење има многу простор за 10 јајца или палачинки одеднаш. Керамичката нелеплива решетка на Бела 10,5 "x 20 " е целосно непостојана за лесно чистење. Бела керамика 10,5 "x 20" нелеплива обложена решетка : целосно потопна за лесно чистење. Рачки со ладен допир и основа со вградена полица за лесно превртување. Отстранлива сонда со бирање со лесна употреба за прецизна контрола на температурата. Подлогата за лизгање на капење собира маснотии и сокови за поздрави оброци. 2-годишна ограничена гаранција. Нелеплива електрична решетка е 10,5 "x 20". Гречката е екстра-голема и издржлива. Површината за готвење може да смести 10 јајца или палачинки одеднаш. Моќни 1.500 вати моќ за конзистентно, па дури и готвење. Керамичката облога овозможува готвење без гужва и чистење без стрес. Без БПА, без PTFE и без PFOA за поздрави препарати за оброк. Помазата без гребење е 5 пати потрајни и готви до 20% побрзо од стандардните нелепливи облоги.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата