• Свеж
Велцторм Аргенту Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри Бела, Радеон Р XT, Wifi, Bluetooth, 1xusb 3.2, 1xUSB 3.0, 1xHDMI, Победи Дома)

Велцторм Аргенту Прилагодено Изградена Работна Површина За Игри Бела, Радеон Р XT, Wifi, Bluetooth, 1xusb 3.2, 1xUSB 3.0, 1xHDMI,

DEN 5821.44
Стока
Достапно е за нарачката

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, производителот?с кутија беше отворена од страна на нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција, и инсталација на надградби во согласност со спецификациите рекламира. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Велцторм Форма/Стил : Десктопмодел Бр : Велз0014процесор : 10-Ти Генерал Интел Јадро i7-10700 F 2.90 GHz Процесор (до 4.8 GHz, 16mb Кеш, 8-Јадра)Меморија : 128gb DDR4 DIMMGraphics : Radeon RX 6600 XT, 8 GB GDDR6, RDNA 2, fidelityfx [Графичката Картичка Прикажана Овде Е Само За Повикување]Складирање : 2tb Pcie ssd (Диск Со Цврста Состојба) + 6tb HDD (хард диск)Оперативен Систем : windows 10 homedisplay : без ПОВРЗУВАЊЕ НА ЕКРАНОТ : 802.11 A/b/G/N/AC WIFI, Bluetooth 5.1, ETHERNET LAN (RJ-45)ПОРТИ/СЛОТОВИ : , Usb 3.0 Тип-А, 4 Usb 3.2 Gen1, 2 Usb 2.0, 1 Hdmi, Usb 3.2 Тип-C Gen1, Без Оптички диск, 1 X СЛУШАЛКИ/Микрофон Комбо Jackinput/излез : Без Веб КАМЕРА, БАТЕРИЈА : 750w Напојување, Други Карактеристики rgb ОСВЕТЛУВАЊЕ 360 MM Aio Течен Процесор Кулер, БОЈА : ВАРОСУВАНЕ : 27.88 LBPRODUCT димензии (wxlxh) : 1 Година Гаранција На Производителот Од Michaelelectronics2 (Професионално надграден Од Michaelelectronics2) INTEL I7-10700f 8-јадрен процесор. Радеон РХ 6600 XT Графика. 2 TB PCIe NVMe SSD + 6 TB HDD. 128 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Прозорци 10 Дома.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата