• Свеж
Сеопфатен пеперутка SC

Сеопфатен пеперутка SC

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

AD 2 PC сеопфатна пеперутка SC 2 PCS/SET, 2 преден +2 глава Одморот Универзален модел на пеперутка печатена дизајн и материјал - убав дизајн на пеперутка. 100% дишење и врвна завршница. Погодни за женските возачи да ги украсуваат своите возила.универзално вклопување - двонасочна еластична ткаенина ткаенина ги гушка контурите. Одговара на повеќето возила - автомобили, SUV, камиони и комбиња. Се состои од три панел дизајн за совршено вклопување. Компатибилна со воздушни перничиња - Напредната технологија за шиење им овозможува на воздушните перничиња да се распоредат преку шевовите на капакот на седиштата. Покривот на седиштето е компатибилен со сите воздушни перничиња на возилото. Долга трајна издржливост. Ги прави вашите седишта да изгледаат свежи и нови. Лесно за инсталирање и чистење-тоа е прилично лесно да се инсталира и само за чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата