• Свеж
Британски витези Машки кралеви SL низок оксфордски патика

Британски витези Машки кралеви SL низок оксфордски патика

DEN 344.80
Стока
Достапно е за нарачката

Стилот на дијамант-бод, роден во 1980-тите, кога ги воведуваме ретро кралевите SL Low. Оваа патика со низок врв има синтетичка кожа горниот, уредно извезено шиење, и маснотии за меморија од пена, трајна гумена надворешна плоча и залепен јазик и јака за додадена удобност. Синтетичка кожа горната. Уредно извезено шиење. Меморија за пена. Издржлива гумена надворешна плоча. Подготвен јазик и јака за дополнителна удобност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата