• Свеж
Војна на Starвездите Грогу сите уши и мандалоријански графички маички, 2-пакет

Војна на Starвездите Грогу сите уши и мандалоријански графички маички, 2-пакет

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Сите Грогу, цело време .. ова е патот! Овие графички маици во „Војна на Starвездите“ го карактеризираат вашиот омилен лик од Мандалоријан-Грогу! Изработена во удобна памучна ткаенина и има класичен екипаж и кратки ракави, овие машки „Војна на Starвездите“ се забавен, обичен додаток на вашата гардероба - само спарете го со фармерки, шорцеви или џогери и сте подготвени да одите! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Графички принт од предната страна. © Lucasfilm Ltd., сите права се задржани. Мажите на мажите во „Војна на Starвездите“.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата