• Свеж
Јога Никне Бебе И Мало Девојче Памучни Фустани Со Кратки Ракави 2пк, Чуден, 6 Месеци

Јога Никне Бебе И Мало Девојче Памучни Фустани Со Кратки Ракави 2пк, Чуден, 6 Месеци

DEN 303.84
Стока
Достапно е за нарачката

Јога Никне памучни фустани се направени од 100 проценти памук со блокирање и совршена облека за вашето мало девојче. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци и ленти, нашите фустани се совршени облеки за специјални прилики, бидејќи се модерни и удобни за носење на бебето. Нашите фустани се изработени од врвни ткаенини и најзгодна конструкција за лесно вклучување и лесно исклучување. Јога Никне нуди и долги ракави и кратки ракави и големини ДО 5 T. Јога Никне Бебе И Мало Девојче Памучни Фустани Со Кратки Ракави 2pk, Чуден е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплет координативни фустани со кратки ракави. Супер мек памук за блокирање. Забавни отпечатоци и дезени за вашето мало девојче. Големини достапни ДО 5 T. Машина За Перење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата