• Свеж
Современа област килим апстрактна жолта, дневна соба од јаглен лесна за чистење

Современа област килим апстрактна жолта, дневна соба од јаглен лесна за чистење

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Бестрашен свитлен дизајн на вртлогот на овој апстрактен современ килим во затворен простор нуди високо-гламур и драма. Суптилните бои го одржуваат заземјен за да се вклопат во индустриска, модерна или модерна куќа од средниот век. Совршен за дневна соба, трпезарија или спална соба. Вакуум на поставување на висок куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Современ килим 9x12 (8'10 '' x 12'2 '') Апстрактна жолта, дневна соба од јаглен лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив полипропилен и лесен за чистење на полиестер. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен современ стил со примарна жолта сенка и акценти на јаглен. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата