• Свеж
Модерни апстрактни лисја на ботанички и цветни графички уметнички сјајни сиви врамени уметнички печатени wallидови

Модерни апстрактни лисја на ботанички и цветни графички уметнички сјајни сиви врамени уметнички печатени wallидови

DEN 583.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : лист, растение, шема, ботанички, зелена, модерна. Дизајн од Зивеи Ли. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, ходник, ходник, Канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата