• Свеж
Сензорот За Температура На Течноста за Ладење на моторот Одговара изберете: 2011-МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР СПОРТ, 2008-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР

Сензорот За Температура На Течноста за Ладење на моторот Одговара изберете: 2011-МИЦУБИШИ ОУТЛЕНДЕР СПОРТ, 2008-МИЦУБИШИ ЛАНСЕР

DEN 3984.00
Стока
Достапно е за нарачката

Градење врз основа на премиум производи со целосна линија основана под нгк палење и нтк производи за сензори за кислород, проширувањето НА НТК на техничките сензори е дел од нашата постојана посветеност да ги рационализираме типовите на производи и да ја зголемиме покриеноста под една премиум марка : Нтк, Специјалист За Сензори.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата