• Свеж
Fujifilm Fujicolor Pro 120, 400h Боја Негативен Филм ISO-Ролна Про Пакет

Fujifilm Fujicolor Pro 120, 400h Боја Негативен Филм ISO-Ролна Про Пакет

DEN 809.60
Стока
Достапно е за нарачката

Fujifilm 16326119 Fujicolor Pro 120, 400h Боја Негативен Филм ISO 400-5 Ролна Про Пакет Про 400 H носи мазни, природни тонови на кожата и неутрална сива рамнотежа ВО опсегот ISO 400 - брзина. Таа е идеална за портрет работа, како и внатрешна или надворешна локација фотографија, особено во ограничена светлина. Забелешка : Со лансирањето на филмската линија "Фуџифилм" На фуџифилм, фуџифилм ги преименува своите негативни филмови во боја со голема брзина. Сегашниот НПХ 400 ќе стане Фуџиколор Про 400Х.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата