• Свеж
Зарнизирана крцкава торба за забави, Лафи Тафи, Троли, Свитартс, Нердс и Батерфингер Кенди сорта торба, КТ

Зарнизирана крцкава торба за забави, Лафи Тафи, Троли, Свитартс, Нердс и Батерфингер Кенди сорта торба, КТ

DEN 255.68
Стока
Достапно е за нарачката

Содржи : Crunch Creampy млеко чоколадо со крцкав ориз, лафи тафи бонбони, троли кисело крцкање минијари мини, слатки бонбони, нервози мора да има вкус на грозје со други природни вкусови и сериозно вкус на јагода со други природни вкусови бонбони, торба за забава со пеперутки.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата