• Свеж
Секси Танц Жени Мини Фустани Со Долги Ракави Краток Фустан Копче Надолу Истегнување Дуксери Фустан Моден Спортски Бејзбол Фустан Со Џебови Зелена Л

Секси Танц Жени Мини Фустани Со Долги Ракави Краток Фустан Копче Надолу Истегнување Дуксери Фустан Моден Спортски Бејзбол Фустан

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Пролет Fall Фустан Тип На Шема : Боја На Блокада : Копче Надолу, Џебови Боја : Бела, Црна, Црвена, Розова, Зелена, Небесно Сина (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандексно Деколте : Должина На Деколте На Екипажот : Должина на кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Обичен Краток Мини Фустан. Дизајнот На Вратот И Копчето На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Мини Фустани, Краток Фустан Со Долги Ракави, Фустан Во Боја, Фустани Со Копчиња, Трендовски И Елегантен.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Мини Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Мини Фустан, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан за Боди. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мини Фустан Со Вратот На Екипажот, Краток Фустан со Долги Ракави, Фустан Со Боја Со Џебови, Фустани Со Копчиња, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата