• Свеж
Инспиративна шармантна нараквица на жените со розова кутија

Инспиративна шармантна нараквица на жените со розова кутија

DEN 207.84
Стока
Достапно е за нарачката

Инспиративна шармантна нараквица на жените од розова кутија Цврст ланец од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик шарм, отстранлив крајни капачиња легури од легура 7.25 инчи со 1,5 инчен продолжение од 22мм, приврзок, прилагодлива инспиративна шармантна нараквица со розова кутија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата