• Свеж
Набиско Орео Тинс колачиња со чоколади крем сендвич, 10. мл

Набиско Орео Тинс колачиња со чоколади крем сендвич, 10. мл

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Орео Тинс чоколадо. Набиско Орео Тенки и крцкави чоколади крем сендвич колачиња.не!. На 4 колачиња : 140 калории. 2 G SAT FAT, 10% DV. 100 мг натриум, 4% ДВ. 12g шеќери. Слитот се појавува кога е отворен. Земете вкусна пауза со чоколадниот крем од Орео Тинс, лесен нов пресврт на класичниот фаворит на милиони низ целиот свет. помалку трошки, и помалку калории. Резистентниот сад со табулаторот со лесно влечење ги одржува колачињата свежи и е совршено за грицкање, споделување или патување. Колачиња од крем сендвич. Високи светла : Орео Тинс со чоколадо креметин и крцкави колачиња со сендвич со чоколади со чоколади кремајли, направени со вистински кокозеро транс масно Најдобра компанија за грицкање во светот со одгледување на нашите луѓе, растење на нашиот бизнис и растење на нашето влијание врз светот околу нас.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата