• Свеж
Нема граници со кратки ракави солза фустан

Нема граници со кратки ракави солза фустан

DEN 826.72
Стока
Достапно е за нарачката

Паѓајте во сезоната во нашите без граници на краткиот ракав на јуниорите. Одликувајќи се со исечен солза, метален о-прстен и форма на форма. Овој фустан ги погодува сите најголеми трендови. Достапно во 4 модни бои, овој фустан е совршен за есен. Ако го носите овој трендовски фустан, главите сигурно ќе се свртат! Машина за перење. Исечете. Краток ракав. Разновидни бои.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата