• Свеж
Волтер ласер ПК380

Волтер ласер ПК380

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Волтер Оружје PK380 Ласерски Поглед Црвен Ласерски Ткајач/Picatinny совршен придружник за ВАШИОТ PK380, Овој Ласерски Нишан На Walter PK380 ве држи точно на целта. Овој Ласерски Нишан Волтер ПК380 има црвен зрак за видливост.Карактеристики : - Тип : Додаток-Моќност :

Особините

Најдобрите понуди во категоријата