• Свеж
Граѓански Машки Еко-Диск Класичен Календар Часовник БУ-51Л

Граѓански Машки Еко-Диск Класичен Календар Часовник БУ-51Л

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Темно Сино бирање подобрено со прозрачни раце со сребрен тон. Сребрен тон нерѓосувачки челик случај со сребрен тон нерѓосувачки челик бенд. Еко-Возење движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Затворач за распоредување. Повлечете / Притиснете круна. Големина на куќиштето 44 мм х 8,5 мм. Опсег 23 мм х 8 инчи. Граѓанин БУ2021-51л Календар Часовник. Часовници. Граѓански Калибар Еко-Возење 8729. Календар. Унисекс, Возрасни.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата