• Свеж
Њујорк нараквица. Вклучува Јаболко, Њујоршки Знак со Јаболко и Статуа на Слободата. Њујорк подарок. Њујоркер подарок. Њујорк Бангл

Њујорк нараквица. Вклучува Јаболко, Њујоршки Знак со Јаболко и Статуа на Слободата. Њујорк подарок. Њујоркер подарок. Њујорк

DEN 204.64
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа нараквица со Тематика Во Њујорк ќе го направи совршен подарок За Њујорчанецот во вашиот живот! Нараквицата е составена со шарм на јаболко, Статуата на Слободата и знакот"Њујорк" со јаболко. Шармите се прикачени со помош на сплит прстени од нерѓосувачки челик за да го прикачат шармот на нараквица за размножување што може да се прошири од нерѓосувачки челик. Шармот нема да се олабави со абење. Ве молиме имајте предвид дека ова е накит за костими и може да оцрни со текот на времето. За да ги видите другите тематски предмети во мојата продавница, посетете https : // /продавница/winewifehappylife~Линдзи Од Winewifehappylife newујорк нараквица. Вклучува Јаболко, Њујоршки Знак со Јаболко и Статуа на Слободата. Њујорк подарок. Њујоркер подарок. Њујорк Бангл.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата