• Свеж
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Тексас Држава Цвет Цвет Блубонт фабрика Спригс Типографија Графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од Д

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Тексас Држава Цвет Цвет Блубонт фабрика Спригс Типографија Графичка уметничка галерија завиткана од платно

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : графики; Тексас; Цвеќе; Ботанички; Типографија. Дизајн од Дафне Полсели.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата