• Свеж
Lee Riders Classic Classic Fit Jean

Lee Riders Classic Classic Fit Jean

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Classенските класични фармерки со директни нозе на Ли Ридерс се идеален додаток на секојдневната гардероба. Тие се карактеризираат со модерен стил на пет џеб и сечење на среден пораст што седи веднаш под природната половината. Овие женски фармерки со директни нозе се достапни во голем број на ситни, средни и долги големини на инсејми. Тие се совршен додаток на вашата секојдневна гардероба! Lee Riders Women's Classic Fit Straight Log Jeanmid Riseavaveable in Petite, Medion and Long Inseams60% Памук 37% полиестер 3% Spandexmachine миење ладно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата