• Свеж
Лионел го обучува Томас и пријатели o Мерач на лавчиф РЦ Божиќен електричен воз

Лионел го обучува Томас и пријатели o Мерач на лавчиф РЦ Божиќен електричен воз

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Завршете ги празниците со модерен сет на воз кој изгледа како празничен веднаш до елката, колку што е забавно, Лионел го обучува Томас и Пријатели o Мерач за Божиќни воз. Детален празник тематска тематска локомотива со светла и реални звуци на возот и свирче. Исто така, доаѓа со воз автомобили како вагон автомобил со новогодишни елки и подароци, како и со кабоза! Уживајте во забавниот систем за звук RC RC со пареа, звуци во позадина, bellвонче и многу повеќе. Можете да го контролирате сето тоа од далечинскиот управувач на Lionchief RC. ОБЕЗБЕДУВАЈТЕ на радоста на класичните возови на Лионел во вашата дневна соба оваа празнична сезона со возовите на Лионел возови Томас и Пријатели o Мерач за Божиќни воз. Локомотивата на пареата на резервоарот Томас во скала е совршен додаток на новогодишната елка. Звучниот систем на Railsounds RC вклучува звуци на пареа и звуци во позадина, bellвоно и најави активирани од корисниците. Вклучува : Одмор Томас Локомотива, вагон автомобил со новогодишни елки и подароци, кабооза, криви од 8 o36 и директно патеки, 54 wallидни напори за напојување и далечински управувач на Lionchief. Направете го возот да оди напред и да се врати, звучи свиреж и да го ringвони bellвончето со далечинскиот управувач. Томас има работна светлина, Божиќна капа и влечкана гума. Лесен за употреба за деца од сите возрасти. Напојувано на снабдување со електричен пакет. Контролорот се одликува со копчињата напред и обратна брзина плус 3 рогови, bellвонче и копчиња за специјални најави. Се одликува со автентичен Томас резервоарот и Божиќниот тематски ситлинг. Бара 3 батерии на ААА (не се вклучени). За возраст од 4+ години. Спецификации : . Мерач : О мерач. Тип на скала : Традиционален. Електрично : Електрично. Стил на моторот : пареа. Минимална крива : O27. Боја : Мулти обоена. Димензии (утврдени) : 40 x 34 инчи. Гаранција на производителот : 60-дневна гаранција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата