• Свеж
Миленичиња Прв колеџ Тенеси волонтери јака за миленичиња, достапна големина, јака за кучиња за спортски навивачи - големи

Миленичиња Прв колеџ Тенеси волонтери јака за миленичиња, достапна големина, јака за кучиња за спортски навивачи - големи

DEN 204.48
Стока
Достапно е за нарачката

ПЕТС први NCAA лиценцирана јака за кучиња се подготвуваат за некои спортови со кул јака што ги вклучува вашето омилено име на тимот и лого за да можете да се истакнете во толпата! Карактеристики : Оваа јака NCAA е направена со тежок најлонски материјал за да се обезбеди издржливост! Се одликува со вашето омилено име и лого на кошаркарскиот тим во живописно во живописна боја на тимот! Има метал Д прстен за да го прикачи вашиот поводник! Дизајниран со отцепена тока за лесно Отворете/Затвори! Одлична јака за спортското кученце од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња Прв колеџ Тенеси волонтери јака за миленичиња, 3 големини, јака за кучиња за спортски навивачи : официјално лиценциран од колеџ. Името на тимот, логото и лентата за логотип е зашиена на контрастна најлон веб во живописни тимски бои. Прилагодлива, силна и издржлива најлонска веб -јака. Snap заклучете ја пластичната тока за лесно носење. Metal Silver D прстен за прицврстување на поводник или безбедносен појас. За спецификации за големина, погледнете во табелата со големина.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата