• Свеж
Еден женски врежан црн патент отворен пети клин

Еден женски врежан црн патент отворен пети клин

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Три-димензионални сложувалка во светот за градење модел Образовни играчки Детски загатки Карактеристики : Прекрасен избор на подароци за сувенири и роденден : Потсетете се добро време со пријателите и семејството во Cујорк. Одлична активност родител-дете за да убиете еден ден : поминете смешно време на загатка со овој модел без алатки околу 3 часа. Истражете ја историјата додека градите, останете фокусирајте и уживајте во уметноста на правење раце. Парче за прикажување за Home & Office : Со симпатичниот и детален дизајн, Cityline е совршена декоративна уметност за вас да изградите микро-размери модели дома! Информации за производот : Градската линија направена од табла за пена од хартија и EPS и спакувана со упатства за склопување со лесно следење. Сите парчиња се преплетуваат точно, не се потребни алатки и лепак. Препорачајте за над 8 години. 100% гаранција за квалитет : Ние ви нудиме пријатно искуство за купување од Cubic Fun. Содржина на пакетот : 1xtoy игра на мозокот. Бебе играчки. Детска играчка. Играчки за мали деца. Божиќни подароци.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата