• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „Cerise Pink Dahlia“ Canvas Art by Cora Niele

Трговска марка ликовна уметност „Cerise Pink Dahlia“ Canvas Art by Cora Niele

DEN 1530.08
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Cerise Pink dahlia 'Canvas Art by Cora Niele : Artist : Cora Niele. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата