• Свеж
Garanimals бебе девојче руфли цврсти шорцеви

Garanimals бебе девојче руфли цврсти шорцеви

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Завршете ја омилената облека за модни модицини со овие живописни шорцеви од рифли од garanimals! Непосредна основа за летото да се меша и да се совпаѓа со нејзината постојна гардероба за можности за бесконечен стил. Ексклузивно продаден во и натаму! Еластична половината за цел ден удобност. Трим на Руфл. Затворање на копчињата. Јамки на појас. Двојни џебови од предни лажички; Двојни џебови за лепенки. Супер мек. 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ексклузивно продаден во и натаму. Шорцеви за девојчиња од Гаранималс.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата