• Свеж
Без граници за мажите на Кент, патики за џогер

Без граници за мажите на Кент, патики за џогер

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Нема граници што ретро-стилизирани патики на Кент џогер нема да бидат вашите одење за секојдневно носење. Мешавината за дишење горниот засилен со кожен облик и јака со постепена јака се дизајнирани да траат, додека перничените табани обезбедуваат удобно вклопување секој пат. Исклучиво на. Материјал : Кожа на горниот дел и надворешната страна на TPR. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики на удобност : јака постепена; флексибилна надворешна плоча; Меморија од пена. Кент џогер патики за мажи од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата