• Свеж
Момци 7. Оз. Пакет со тешки мешавини со џемпери

Момци 7. Оз. Пакет со тешки мешавини со џемпери

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

50% памук, 50% полиестер; Авионското предиво создава мазна, ниска површина за печатење; Диференцијален пораст за подобро вклопување; покриена еластична лента за половината; малку заострена нога со полите со отворен дно; Без цртеж; Гилдан Бојс 7,75 мл. Тешка мешавина 50/50 џемпери 10 пакувања.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата