• Свеж
Една Светлина 11-3 8 ПРЕДВОДЕНА Квадратни Стакло Рамна Планината

Една Светлина 11-3 8 ПРЕДВОДЕНА Квадратни Стакло Рамна Планината

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Едно светло 11-3/8 Инчен КВАДРАТЕН LED Рамна Монтажа со квадратен стаклен сад Од Алабастер во Античка Бронзена завршница. Тела се затемнети до 10 проценти со триак или елв затемнувачи. 3000К И 90КРИ. Еден-Светлина 11-3/8 " ПРЕДВОДЕНА Квадратни Стакло Рамна планината.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата