• Свеж
1. КТ тркалезен приврзок во Стерлинг Сребрена, 18 “

1. КТ тркалезен приврзок во Стерлинг Сребрена, 18 “

DEN 3183.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пополнете го вашиот изглед со овој зачудувачки приврзок од 1,5 карат перидо во сребро. Овој приврзок покажува тркалезна, богата зелена боја, скапоцен камен Перидот. Овој приврзок за сребро на сребро располага со безбеден поставка за измет и вклучува синџир на сребрена кутија со сребрена кутија од 18 инчи. Овој приврзок за скапоцен камен го прави совршен подарок за празници, годишнини и други специјални прилики. Вклучена е и кутија за подароци за потпис. 1,5 карат перидот. 2,5 x 2,5мм, круг, прекрасен зелен скапоцен камен. Безбедно постепено поставено во сребро. Перидот е роден камен за месец август. Вклучува тон од 18 инчи за појавување на сребрена кутија со безбеден затворач за пролетен прстен за лесна примена и отстранување. Вклучува кутија подготвена за подарок за потпис. Прави одличен подарок за годишнини, родендени, празници или други специјални прилики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата