• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Летниот дневник I CANVAS ART по пекара во боја, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Летниот дневник I CANVAS ART по пекара во боја, црна мат, црна рамка

DEN 719.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини трговска марка ликовна уметност „Лето дневник I“ платно уметност по пекара во боја, црна мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата