• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Rocco Custom-2 Canvas Art by Dean Russo, Black Matte, Birch Frame

Трговска марка ликовна уметност Rocco Custom-2 Canvas Art by Dean Russo, Black Matte, Birch Frame

DEN 719.84
Стока
Достапно е за нарачката

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Роко обичај-2“ платно уметност од Дин Русо, Црна мат, рамка од бреза : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата