• Свеж
Уникатен килим со современа област на метро Paisley Metro или тркач

Уникатен килим со современа област на метро Paisley Metro или тркач

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Привлечни мотиви се наоѓаат во нашата волшебна колекција Метро. Постојат разнобојни рафали на апстрактна уметност и различни форми кои додаваат разиграна елеганција на секој килим. Квалитетот и издржливоста на секој килим е тешко да се победи. Она што ја прави оваа колекција толку интригантна е контрастната елементи и нијанси. Не се плашиш да се изгубиш во нашите чудесни украси! Деца и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива. Упатства за нега : Вакуум редовно и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, без пролевање и лесен за чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата