• Свеж
Томас Колорадо Миноу Воблер Лажица Слатководни Риболов Мамка, Никел Злато, 1 4

Томас Колорадо Миноу Воблер Лажица Слатководни Риболов Мамка, Никел Злато, 1 4

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Томас Колорадо Миноу Воблер Лажица Слатководни Риболов Мамка, Никел/Злато, 1 1/4", 1/6 Унца е мамка имитатор, пар екселанс! Оваа лажица од типот на воблер има двобојна боја со квалитет на накит во комбинација со врежана шема од половина скала за да создаде високо рефлектирачки блиц. Овој примамлив миноу ги привлекува сите видови риби од дивеч, особено пастрмката, и ги примамува да штрајкуваат. За најдобри резултати, користете бавно запирање и враќање. Повремено остро грчење на врвот на прачката навистина може да нацрта тешки удари! Колорадо Миноу Воблер Лажица Слатководни Риболов Мамка е произведен Од Страна На Томас Врти Мами, Ад., креаторите На Парична Казна Мами за повеќе од 70 години. Големината е 1/6 Унца и има димензии 1/ инчи. Имитира мамка риба. Високо рефлектирачки блиц. Одлично за пастрмка и други дивеч риби. Користете со бавно запирање и враќање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата