• Свеж
Девет.одри маица за намалување на жените и повлечете се сет за панталони, 2-парчиња

Девет.одри маица за намалување на жените и повлечете се сет за панталони, 2-парчиња

DEN 2.33
Стока
Достапно е за нарачката

Совршено за бранч или облека за работна недела, оваа кошула и панталони Plisse поставени од Nine.Eight е разноврсен дво-парчен додаток на вашата гардероба со својата луксузна, текстурирана ткаенина. Блузата со копчињата има опуштено, пространо вклопување и доаѓа со совпаѓање на широки панталони за нозе за целосен стил на глава до пети. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кошула со копчиња и 1 пар панталони. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Карактеристики на кошулата : затворање на предното копче; долги ракави; опуштено вклопување; Luxe Plisse текстурирана ткаенина. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; широка нога; 30 ”inseam. Womenенска кошула и панталони од Плис поставени од девет.елеги.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата