• Свеж
Одморот засолниште Хилборо криви тапациран тапациран, кралица, сива боја

Одморот засолниште Хилборо криви тапациран тапациран, кралица, сива боја

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Остатокот Havenhillsboro Curved Edge Headboard е стилски и издржлив додаток во која било спална соба. Оваа класична тапацирана глава има шема со дијамант, додека прилагодливиот заоблен врв додава димензија на вашиот простор. Достапно во пет бои, додавањето на овој Headboardis едноставен начин да го ажурирате вашиот декор без да ја кршите банката. Овој производ се испорачува директно до вашата врата во една удобна кутија, подготвен да се собере со упатства за лесно следење. Сите неопходни плочи за модификација на хардвар и за да го прилагодат вашиот дел од вашиот дел од одделот на задниот дел од главата. Одморот засолниште Хилсборо криви раб на главата, кралицата, сивата : Класични карактеристики : Стилски дијамантски затегнување и заоблени рабови додаваат безвременски поздрав на софистицираност во вашиот простор. Изберете ја вашата боја : достапна во пет колорити за да ја надополни вашата естетска. Пронајдете ја вашата висина : Висината на таблата е прилагодлива во 2-инчни додатоци кои се движат од 46-58 инчи. Изградена до последно : Конструкција на цврсто дрво обезбедува стабилен и долготраен производ. Брзо склопување : Сите неопходни парчиња хардвер и модификација се вклучени и лесно се чуваат во задниот дел на слушалките. Лесно одржување : Исчистете ги дамките од тапацир со топла вода и лесен детергент. Заштитен производ : Изграден за да трае, ние ја поддржавме оваа глава со 2-годишна гаранција. Изберете ја вашата големина : Достапно во големини на близнаци/близнаци XL, целосна/целосна XL, кралица и крал/Калифорнија кралски големини. Спецификации : Собрани димензии на производот : 61,8 ”l x 3,9” w x 58 ”h; тежи 44 фунти. Димензии на пакетот : 63 ”l x 33” w x 4 ”h; тежи 51 фунти. Потребно е собрание. Кликнете овде за да ги видите упатствата за склопување. Материјали : Малезиско гума, полиуретанска подлога за пена, полиестерско лигав со влакна, полиестер. Боја на производот : сива. Големина на производот : кралица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата