• Свеж
Торба за чанти од моден дизајнер - врамена печатење

Торба за чанти од моден дизајнер - врамена печатење

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Колекциите на Венеција на плажа се одликуваат со уметнички дела од Парихилд Париз специјализирани за теми за мода, музика и начин на живот. Колекцијата вклучува експанзивен уметнички асортиман со уникатни дизајни и приказни зад иконите, филмот и рокенролските слики. Квалитетен производ : рамка со висок квалитет. Одлично во секоја просторија за вас или како подарок : Нашите модерни дизајни се совршен wallиден декор за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, студентски дом, кујна, канцеларија или повеќе . купете 2, еден за вас и дајте еден како а Подарок на роднина или пријател.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата