• Свеж
Чевли за атлетска трчање на атлетски пакувања за деца

Чевли за атлетска трчање на атлетски пакувања за деца

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Надворешен изглед на игралиштето. Овие патики на децата покажуваат влијание на трага од трага и имаат дво-тон балистички најлон горен за диви авантури. Амортизацијата на Cloud Foam Додава удобност. 100% други влакна, увезени, гумени ѓон, вратило мери приближно 6-12 инчи од лак, платформата мери приближно 0-3 инчи, мерките за отворање приближно 0-3 инчи наоколу. Може да сметате на вашиот бегство. Овие чевли со патики имаат затегнат плетенка што се вклопува како чорап и широка платформа за предниот дел за додадена стабилност. Одговорното амортизирање има цврсто чувство и дава поддршка како што се тркалеа агли и скокачки барички . модерни и функционални, највисокиот дел е изработен од фланел, додека долниот дел од полиуретан и топениот гумен ѓон се додаваат на мекиот перничен стапало што ги одржува нозете удобно удобно и топло во студеното зимско време. Трајни закопчувани чевли : Дебелите тркалезни ленти се крцкаат на предниот дел со помош на серија на цврсти, занишани склопени јамки, овозможувајќи ви да ја прилагодите вклопувањето за безбедно и ситно да ги вклопите нозете до вашите глуждови, без никаква непријатна олабавеност. Овие чевли за деца патики доаѓаат во различни бои, црна, морнарица сина, кафеава, тен, леопард отпечатоци, фуксија, розова, таупе, беж,.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата