• Свеж
Промената на уметничкиот ид Алан Фридлендер

Промената на уметничкиот ид Алан Фридлендер

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Artwall "Промената е во Air " Галерија обвиткано со плови платно од Алан Фридландер е рачно изработен со синот "Artframez " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Промената на Artwall Allan Friedlander „Промената е во воздухот“, обвиткано со пловини платно : Предмет : Пејзажи. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата