• Свеж
Извадете ги женските шорцеви од тексас во Бермуда

Извадете ги женските шорцеви од тексас во Бермуда

DEN 751.84
Стока
Достапно е за нарачката

Трендинг сега : Бермуда тексас шорцеви од лажичка, исто така познати како долги тексас шорцеви или мајка кратки, но начин кул со потресени детали и искривена полите. Исклучиво на. Моделот е 5,9 ”и носи големина 4. Прибл. ИНСЕАМ : 9-1/4 ”. Среден пораст. Затворање на копчињата со поштенски мува. 5 џебови за да се одржат најважните работи. Подготвени. Поставете. Лето. Овде сега, совршени потресени шорцеви од тексас во Бермуда со искривена полите за да се спарат со трендовски летни маички и кошули. Деструирано бело : 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Денимски тексас од Бермуда од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата