• Свеж
Организатор на работна површина канцеларија за складирање на канцеларија, рустикално зафатено дрво за прилагодување на работната површина за книги за книги на ру?

Организатор на работна површина канцеларија за складирање на канцеларија, рустикално зафатено дрво за прилагодување на работната

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Собранието е исклучително лесно бидејќи прирачникот за инструкции доаѓа вклучен, така што едноставно следете ги упатствата и ќе се собере во ниеден момент. Овој организатор на работната површина на NEX е одличен додаток на секоја просторија и ќе ја задржи уредна и организирана додека ви заштедува десктоп и простор за countertop.14 "x 6,69 " Тежина : 5,45 фунти гаранција : 100% гаранција за задоволство, 100% гаранција без загриженост, 1 -Мајно производство гаранција! 30-дневно враќање Оваа полица за книги е стабилна, нетоксична и еколошка. Исто така, лесно може да се грижи, можете да избришете чиста со влажна крпа. Завршено со мазен третман на површинска боја, цврстата полица е хонорарна и заштеда на простор и е лесна за чистење. Спецификација : Материјал : природна боја на дрво : Рустикално кафеаво димензии : 16,65 "(се протега на 30 ") x 16.Решетката за складирање на канцеларии за организатор на работната површина на NEX е состав од два главни делови бидејќи позицијата и растојанието помеѓу два дела можат да се прилагодат и ротираат за најдобро да одговараат на вашите потреби. [Практичен и стилски] Повртка за книги за прилагодување на работните места NEX со практични функции, како и стилски изглед. Ова ќе биде одлична декорација во дневната соба, спалната соба, просторијата за читање, кујната, канцеларијата или просторијата за домови за да ги одржувате вашите соби уредни и организирани додека обезбедуваат стилски декор.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата