• Свеж
Women'sенски Jackек и Сали Бејтис Близнај Гор

Women'sенски Jackек и Сали Бејтис Близнај Гор

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Ако го сакате кошмарот пред Божиќ, тогаш ова се чевлите за вас. Овие чевли го прикажуваат Jackек на еден чевли гледајќи во Сали, а Сали од другата гледајќи во Jackек. Овие чевли прикажуваат loveубовна сцена на горниот дел од чевлите. Можете да ги носите овие чевли на секојдневна основа и може да се стилизираат повеќе начини, кога станува збор за овие чевли, тие се многу разноврсни кога се носат. Spината на патики за лизгање. Официјално лиценциран. Екран печатен горен. Платно. Возрасен. Рачно изработено горно. Ѓон за обележување на гума. TPR one. Жени. Увезени. Избришете чиста.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата