• Свеж
Крајни сопирачки заден керамички подлога за сопирачка и комплет за ротор со хардвер WM80227

Крајни сопирачки заден керамички подлога за сопирачка и комплет за ротор со хардвер WM80227

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM80227. . Вклучува влошки за керамички сопирачки, ротори и не'рѓосувачки челик Инсталирање на хардвер, керамички влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Директно ги заменува фабричките сопирачки. . Секој комплет е специјално дизајниран за да одговара на вашето возило совршено безболно решение за враќање на истрошените сопирачки. . Fits : Pontiac Vibe 2009-2010; Toyota Matrix 2009-2013.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата