• Свеж
Заштитник на душек со душек од Тери-Котон со заштитник на памук за памук од ткаенини отпорни на вода, близнак

Заштитник на душек со душек од Тери-Котон со заштитник на памук за памук од ткаенини отпорни на вода, близнак

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Елегантна удобност Тери памук заштитник на душекот што ќе одговара на душеците длабоко до 16 инчи. Wallид во декаденцијата што треба да ги понудат овие заштитници на душеци. FWSturing дамки и материјал за отпорност на вода со целокупна долготрајна природа. Совршено за жешки спиење со ладно и свежо чувство за повеќе смирувачки сон. Idwsl за кој било душек. Направени од неверојатно меки предива. WSSY грижа и совршено вклопување. FWStures Wssy Slip-on и Snug одговара да остане на место цела ноќ . Упатства за нега : Не ме треска. Машинско миење ладно со како бои на нежен циклус. Tumble Dry Mop за да избегнете оштетување. Големина и димензија- Чувајте го вашиот скап душек во беспрекорна состојба со нашата елегантна удобност, заштитник на памук душек. Нашиот заштитник на душекот ефикасно штити од дамки, течности, WWSR и TWSR и влага. Заштитник на душекот со големина на близнаци MWSSURES, 39 ”x 80” . Совршено вклопување- Овој мек, заштитен душек заштитник е дизајниран да остане на место цела ноќ, дури и со движење во креветот. Обезбедување на ладно, јасно чувство за жешки спиење, нивната пријатност ги прави IDWSL за секоја просторија во куќата. Спална соба, соба за гости, детска соба, избирате. Нудејќи цврсто чувство на чувство наоколу, додека се обезбедува горната и страничната заштита на вашиот душек. Совршено за сите видови душеци . WSSY CARE- MWSNT да биде издржлив и да се подобри само по секоја употреба. Нашите дамки и отпорни на вода заштитници ќе го прошират животот на вашиот душек додека го подобруваат вашиот сон. Предлагаме да го миете заштитникот пред првата употреба. Машинско миење ладно на нежен циклус. Tumble Dry Mop за да избегнете оштетување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата