• Свеж
Колекција накит за рачен зглоб од Миа К

Колекција накит за рачен зглоб од Миа К

DEN 879.68
Стока
Достапно е за нарачката

Колекцијата MKF е основана со квалитет и функционалност. Дизајн инспириран од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња што ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност MKF нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња што ќе ја завршат вашата облека и ќе овозможат пристап до дневни потреби во движење. Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема поврзаност со Миа Фароу. Материјал : Изработено од висококвалитетна кожа кожа. Поставена ткаенина. Функција : Дизајнирано со луксузни украси за златен тон. Двојно затворање на поштенски патент. Предна посебна торбичка со затворање на предвремено. Ockебови : Внатрешноста има повеќе слотови за картички и готовина. Мерења : 8in W x 4in h x 2in D. Отстранлив каиш на зглобот 7in L.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата